Om Nettrakett

Nettrakett AS er et helhetlig digitalt byrå lokalisert ytterst i vakre Bø i Vesterålen.

Vi hjelper kunder over hele landet med nettløsninger, helhetlig nettmarkedsføring, analyse, sosiale medier, grafisk design, foto og yter også strategisk rådgivning. Vi tar i mot alle typer nettrelaterte utfordringer med et smil.

 

HVORFOR NETTRAKETT?

Vi leverer målbare resultater og tenker helhetlig. Vi har svært lang erfaring med nettmarkedsføring, utvikling og drift av nettsider og nettbutikker. Dessuten bruker vi minimum 15% av vår tid til å oppdatere vår kunnskap, for å alltid være helt i front av utviklingen.

Etter mange år i bransjen med drift av store nettsider, nettbutikker og fysisk butikk til daglig, vet vi hvor skoen trykker og hvordan vi kan hjelpe din bedrift med den digitale satsingen.

Vi har meget gode referanser, og hjelper deg gjerne med å skaffe flere kunder og mer lønnsomhet i din bedrift.

 

TEAM NETTRAKETT

Line

Line Johansen
Daglig leder

Tlf. 957 65 491
E-post: line@nettrakett.no

Les mer om Line

Marius Jørgensen
Digital Markedsføring

Tlf: 916 97 929
E-post: marius@nettrakett.no

Les mer om Marius

Ulrikke

Ulrikke Pija Kristoffersen
Design og foto

E-post: ulrikke@nettrakett.no

Les mer om Ulrikke

Lasse

Lasse Marthinussen
Prosjektledelse/digital markedsføring

Tlf: 900 17 162
E-post: lasse@nettrakett.no

Les mer om Lasse

Håkon

Håkon Ellingsen
Systemutvikling

E-post: hakon@nettrakett.no

Les mer om Håkon

Rune

Rune Eriksen
Strategi og innhold

Tlf. 997 04 035
E-post: rune@nettrakett.no

Les mer om Rune

Kristian Bjarne Rolandsen
Webutvikling

E-post: kristian@nettrakett.no

Les mer om Kristian

Ida Martine Kofoed Øyen
Digital markedsføring

E-post: ida@nettrakett.no

Les mer om Ida

Eirik

Eirik barosen antonsen
Digital markedsføring

E-post: eirik@nettrakett.no

Les mer om Eirik

Daniel Pettersen
Lærling IKT